Tesettür Giyim, Gelinlik Modelleri, Abiye Modelleri

El işleri Örnekleri

Bu yazımızda sizlere, geçmişten bugüne hala üzerindeki ilgisini kaybetmeyen el işlerini tanıtacağız.

Çeşitli desenleriyle genç kızların çeyizlerini süslemeye devam eden el işleri, hala bayanlarımız tarafından örülmeye devam etmekte. Masa örtüsü, hırka, kazak, atkı, sehpa örtüsü vb. gibi değişik şekillerde bayanlarımız tarafından el emeğiyle üretiliyor. Geçmişi oldukça eskiye uzanan, ‘’tığ’’ denilen araç ve iplikle örülen bu ürünler, piyasada da yerini almış durumda. Hatta renk konusunda da bayanlara değişik tercihler sunabilen bu ürünler evlerimizde de yerini hala koruyor. Üretiminde ise yün, iplik kullanılabiliyor. Çevrenize göz attıktan sonra hala bazı bayanların bu şekilde üretmeye devam ettiklerini görebileceksiniz. Hatta belki de siz de el işi yapan bayanlardan biri olabilirsiniz.

Bu konuda editörümüzün de sizler için hazırladığı galeriye göz atabilirsiniz.El işleri Örnekleri Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Erdem T diyor ki:

  Eskiden el işleri kırlent fiskos örülürdü simdi cepten oyunlar kuruş saga filanlar filanlar… Sonra cocuklar cok…

 2. I-sun Tasarım Evi diyor ki:

  her türlü el işleri özel tasarımla çantalar banyo kilimleri amerikan servis takımları çantalar ve sihirli lifler için sipariş veriniz

 3. Taştan Plak ! diyor ki:

  Şu ana kadar Spor Bakanlığı’nın ilgilendiği maça bu saatten sonra Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı el atmalı

 4. gözgöz diyor ki:

  Öğrenmeyi sürdürün. El işleri, bilgisayar, bahçecilik. Beyniniz atıl kalmasın. Atıl kafa iblisin tezgahıdır. İblisin adı da, Alzheimer’dir.

 5. halil bilecen diyor ki:

  el işleri kursuna gidicekmişiz tam bana göree :D

 6. Bircan Şahin diyor ki:

  Sevgilisiz yaşayamayan bir kitle var. Bir de benim gibi bu işleri zirvede bırakıp kimseyle çıkmaya gönlü el vermeyenler vs.

 7. incir reçeli diyor ki:

  el-Hafız Yapılan işleri bütün tafsilatıyla hıfzeden, her şeyi afat ve beladan koruyan.

Son Yorumlar