Tesettür Giyim, Gelinlik Modelleri, Abiye Modelleri

ince Kenar iğne Oyaları

Sevgiliye özlem,hasret gibi duygusal konularda kullanılan iğne oyaları çok zengin ve duygusal bir içeriğe sahiptir.

İçerisinde anılar, yaşanmışlıklar barındıran “İnce Kenar İğne Oyaları” aynı zamanda çok anlamlı bir hediye olarak da karşımıza çıkar.”İnce Kenar İğne Oyaları” emektir, alın teridir. Bazen bir evin en ücra köşesindeki süs bazense en görünür yerdeki anlamlı duruştur. “İnce Kenar İğne Oyaları”nı kısa kısa tanıttıktan sonra şimdi de sizlere editörlerimizin özenle hazırladığı bilgi ve yoğun görsel dolu sunumumuzu sunuyoruz.Dikkatle incelerseniz; adeta bir sanat olduğunu göreceğiniz “İnce Kenar İğne Oyaları” farklı model ve şekillerle bu konumuzda karşınızda. Sevdiğiniz bir insana ve ya gurbete giden yakınınıza verebileceğiniz en anlamlı hediyelerdendir “İnce Kenar İğne Oyaları”.

Editörlerimizin özenle hazırladığı galeri :ince Kenar iğne Oyaları Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Zekeriya TOPAL diyor ki:

  Bunları Biliyormuydunuz: Kızıl saç öyle bir renktir ki,ya seksi olursun ya da o ince çizgiyi kaçırıp bir kenar mahalle dilberi.

 2. Rzon Hocaefendi (HD) diyor ki:

  Gençler, Gezi parkında ince hamur doygun kenar extravaganza kokulu huzurlu bir sabah varmış doğru mu? Aranızda olmak isterdim.

 3. SalonHanımefendisi diyor ki:

  İnce kenar italiano, kalın kenar bol malzemos ikisinin de yarısından mantar çıkarılmış. @sebnemaltunkaya

 4. DurBuldum diyor ki:

  ince kenar,ince bel önemli değil..içen;ince ince içecek..dudağında rakı,dilinde bira tadı olacak ama ikisini de hissetmeyecek…

 5. Burcu Cetinkaya diyor ki:

  Bu yazıyı çok beğendim içindeki ince detaylar da yazı da yürekten

Son Yorumlar